Objevy července

Objevy července

Drinky a grilování jsou hlavní doménou léta. Proto i já jsem se poohlédla po novinkách, které přijdou k chuti právě v prázdninových vedrech.

Sonnetor – Smokey salt

Hned dvě novinky uvedl Sonnetor, má oblíbená značka. Na tuhle první novinku jsem natrefila ve Sklizeno, když jsem hledala něco pro přípravu nových grilovacích receptů. Uzená sůl v mém špajzu chyběla, takže když jsem na ní přišla, a ještě navíc od této značky, nemohla jsem jí v regálu nechat bez povšimnutí. Určitě jí nejen při grilování využijete taky. Hodí se třeba i do pomazánek nebo ajvaru. Mimochodem jde o produkt z jejich nové řady grilovacích speciálů.


Sonnetor – Ledový džbánek

Na druhou novinku jsem narazila, když jsem přišla do obchodu Sonnetor v Jindřišské koupit estragon. Milá paní u pokladny mi k ochutnávce nabídla právě tuhle horkou, teda spíš osvěžující dobrotu, ve které se pojí chuť čokoládové máty a verbeny – ideální svěží kombinace. Na výběr jsou tři druhy. Jelikož miluju ledové čaje a doma si dělám klasickýc černý (a v nabídce je právě černý a pak zázvorový), sáhla jsem právě po téhle jemné variantě, která skvěle chutná i s kousky ovoce a plátkem limetky.


Samurai Shot

Samurai Shot už se sice nějakou dobu vyrábí, já na něj ale přišla až teď na jednom festivalu a hrozně mě tyhle čajové lomcováky zaujaly. Proto jsem se rozhodla oslovit přímo pány ze Samuraie, jestli bych se s nimi nemohla sejít a byla jsem až překvapená, jak náramně jsem si to setkání užila. Víc vám o tom musím napsat v samostatném článku, protože sem by se to nevešlo. Nicméně, kecala bych, že ani tady není novinka. Naopak. Krom toho, že si v jejich prodejně v Holešovicích můžete na baru nechat natočit osvěžující kicker, nově si můžete odnést  limonádu Maté green i domů v plechovce.


Cerea Bar – Protein Bar

A nebyla bych to já, kdybych zase nezkusila novou tyčinku. Tahle od Cerey s 23% obsahem proteinu je vyráběná v několika příchutích. Minulý měsích jsem si zamilovala jejich flapjacka a teď i tuhle proteinku. A na webu jsem zjistila, že ten sortiment je mnohem širší, tak zase někdy příště 🙂Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *