Objevy dubna

Objevy dubna

Já na takové ty limči nejsem, takže když je teplo a člověk má chuť svlažit se něčím jiným, než vodou, co si má dát? Cider 🙂 Ale jako opravdu cider, ne syntetické tlamolepy. Asi už chápete, že tohle vydání mých drobných objevů se bude věnovat hlavně drinkům.

Redbrook

Na tuhle značku cider jsem narazila ve Sklizeno. Ze zvědavosti jsem dva suché cidery vzala domů na ochutnání a bylo z toho i pochutnání 🙂 Vyvážená příjemná chuť, bezva osvěžení.


Tátův sad – chmelený

Tátův sad je moje nejoblíbenější značka cideru. Kupuji si ten suchý, a teď ještě tenhle chmelený, na který jsem před pár dny narazila a hned jsem si ho oblíbila. Takže jsem v Rohlíku nakoupila pár kuželek, které po celou jarní a letní sezónu nebudou chybět u nás v lednici.


Tchibo Mazagrande – Forte

Limča od Tchiba s názvem Mazagrande není žádná novinka. Čas od času si jednu plechovku na povbuzení dám. Baví mě kávovo limčová chuť, která ale není moc sladká – pro mě maximum, co u limonád snesu. Teď se Mazagrande rozrostlo o příchutě citron a brusinka a taky o siláka Forte. Je skvělý!


Lay’s – Oven Baked

Jestliže jste brambůrkový typ a zastáváte názor “Kde nechybí dobré pití, nesmí chybět ani brambůrky”, ale zároveň vás trápí špatné svědomí, když schrastíte celý pytlík, pak zkuste pečené Laysky.Jasně, pořád to budou brambůrky – něco, co tak úplně nepatří do racionálního jídelníčku, ale když si nemůžete pomoct, pak je tahle alternativa podle mě fakt dobrá. Navíc mají skvělou chuť. Je sice pravda, že já brambůrky nejím a někdo by mi mohl oponovat, ale já bych je od těch klasických nerozeznala.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *