Objevy května

Objevy května

Květen se mimořádně vydařil, co se týče počasí. Léto přeskočilo jaro a sluníčko přálo výletům. Určitě nejsem jediná, kdo na dně kabelky, batohu, v autě, kapse… nosí nějakou tyčinku, kterou obzvlášť výletech, jak když najde. Když zbývá čas do oběda, když se ztratíte v lese, když stojíte v dopravní zácpě… je spousta situací, kdy člověk rád doplní energii něčím malým, proto jsem sem tento měsíc přidala dva tipy na zdravé tyčinky a na jedno skvělé koření, protože salátová sezóna je v plném proudu a tohle jistě oceníte.

Alesto Raw bar

Tyčinky v Lidlu najdete ve třech příchutích. Překvapivá je nejen dobrá chuť, ale i cena, která vám dá minimálně potřebu je vyzkoušet. Tedy pokud zrovna tenhle sortiment vyhledáváte. Pokud bych měla z těchto dvou důvodů příště zvažovat, jestli Alesto nebo konkurenční výrobek, vyberu si ráda tuhle. I proto, že jsou v ní velké kusy ořechů.


Cerea Flapjack

Další skvělá tyčinka, kterou jsem si oblíbila díky její vláčnosti a poměrně menšímu množství cukru, oproti konkurenčním flapjackům, je tahle mandlová a brusinková. K sehnání jsou ve Sklizenu a určitě i ve větších obchodech nebo zdravých potravinách.


Sonnetor – Vše v zeleném

Moje oblíbená značka rozšiřuje neustále svůj už tak rozsáhlý sortiment. Jejich bio koření je skvělé, stejně tak i nové bylinkové koření Vše v zeleném, které se ale hodí i do jiných pokrmů. Skvělé chutná v pomazánkách, ale i na pečené rybě.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *