Pohádková romantika v restauraci Botanic

Pohádková romantika v restauraci Botanic

 

Když vás partner pozve do restaurace na oběd či večeři, pravděpodobně vás tím velice potěší. Alespoň mě tím udělá radost. Moje nadšení však ještě více vzrostlo, když mě zavedl do restaurace Botanic, kde na vás romantika dýchá z každého koutu dokonale navrženého interiéru.

Vcházíte do restaurace a ještě než usednete, říkáte si, zda jste nevstoupili do jiného časoprostoru. Vzhled je zde identický zámeckému salónku a to bez kýčů. Na mě působí restaurace velice příjemně a upraveně. Jídelní lístek nabízí pestrou nabídku pokrmů, z níž si vybíráme polévku a hlavní chod.

Přestože na jídlo nečekáme dlouho, jsou nám přineseny lahodné marinované olivy stylově servírované na těžkém vybroušeném kameni do tvaru misky. Polévky se nesou. Moje tomatová polévka se sýrem grana padano je dozdobená dvěma tyčinkami grissini. Přítelův květákový krém obsahuje krevety, jež jsou do polévky vloženy v košíčku z křehkého těsta. Obě polévky chutnají báječně. Posléze se kocháme pohledem na naše hlavní chody.

Přítelova grilovaná chobotnice se salátem panzanella a můj steak z lososa na salátu z čočky vypadají nejen fantasticky, ale i chuť je perfektní.

Není zde jediná věc, kterou bych restauraci vytkla. Na kabáty a bundy je v předsíni šatnička, která v řadě restaurací chybí a i zde vidím +. Obsluha je zde také v pořádku, stejně tak ceny. Restauraci mohu jen doporučit a obzvlášť těm, kteří si chtějí se svou drahou polovičkou užít romantickou chvíli za doprovodu vynikajícího jídla.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *