Dnešní vzrušující den…

Dnešní vzrušující den…

Ještě než začnu psát, co tak významného se dnes přihodilo, udělejte jednu věc: Vezměte si k ruce diář nebo kalendář anebo nejlépe obojí a zakroužkujte si červenou fixou 20.červen.

Dnes jsem měla volné dopoledne a tak jsem se v klidu mohla věnovat přípravě „Mléčných bochánků plněných kuřecím masem a dvěma druhy sýra“. Proč jsem je pekla? Bochánky pro mě platily jako vstupenka na dnešní akci v Chefparade – Networkingové ochutnávání projektů. Já a dalších 100 nadšenců do jídla se sešlo proto, aby se našlo. Zkrátka jsme měli možnost sejít se s lidmi, s nimiž bychom mohli navázat pracovní, možná i přátelské styky.

Dopekla jsem své bochánky a během odpoledne se vydala na cestu. Během cesty mhd jsem zkontrolovala email a co nevidím. Email!!! Od koho? APETIT PIKNIK!!!
ANO!!! Budu prodávat na stánku APETIT PIKNIKU!!! Málem jsem proskočila stropem do nebe, kde bych s nadšením vykřičela tu velikou radost. Když jsem se trochu (opakuji „trochu“) srovnala, najednou jsem si uvědomila, že všechny ty nápady, které přicházeli s tvořením nabídky pro tuto akci, budu moci zrealizovat. Bude to fuška, ale bude to krása! Takže se hrozně moc těším, až si půjdete nakoupit moje výrobky.

Podrobněji vás budu informovat později. Protzatím si k datu 20.6.2015 poznamenejte: APETIT PIKNIK, GRÉBOVKA

Networkingové ochutnávání prjektů v Chefparade, který uspořádaly holky z Chefstarteru. Jako každá akce, i tato se jim mooc povedla!
Networkingové ochutnávání projektů v Chefparade, který uspořádaly holky z Chefstarteru. Jako každá akce, i tato se jim mooc povedla!

A jak proběhlo setkání? Poznala jsem mnoho zajímavých lidí a potkala i pár známých tváří, se kterými jsem se mile ráda přivítala. Za takové akce, které jsou pod záštitou Chefparade pořádané, jsem opravdu vděčná. Cením si toho, co pro nás holky z Chefstarteru dělají, protože díky nim i naprostý amatér může proklouznout do světa profigastrospecialistů. A ačkoli neříkám, že to budu zrovna já, (doufám, že to jednou budu i já ? ) minimálně si odnesu další krásný zážitek a zkušenosti.

Mléčné bochánky plněné kuřecím masema dvěma druhy sýra (pokud by měl někdo zájem o recept, na vyžádání jej připravím)
Mléčné bochánky plněné kuřecím masema dvěma druhy sýra (pokud by měl někdo zájem o recept, na vyžádání jej připravím)


2 komentáře k “Dnešní vzrušující den…”

  • Účast na APETIT pikniku je super zpráva!! 🙂 Moc se na Vás budu těšit, máte perfektní recepty :-). Hezký den!

    • Děkuji 🙂 Mám z toho velikou radost, ale zároveň jsem trochu nervózní z příprav. Doufám, že své fanoušky potěším svými výrobky a trefím se jim do chutí. Těším se na Vás 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *